Witam Cię na stronach mojego sklepu internetowego www.monetarius.pl.

Nazywam się Sebastian Pawlikowski i od wielu lat pasjonuję się numizmatyką polską okresu średniowiecza. Moje zainteresowania skupiają się na czasach Jagiellonów, ze szczególnym zamiłowaniem do monet Władysława Jagiełły. Ta wieloletnia pasja zaowocowała w 2018 r. wydaniem pierwszej, poważnej publikacji pod tytułem: ,,Półgrosze koronne Władysława II Jagiełły 1394-1414”. Książka została bardzo pozytywnie odebrana zarówno wśród kolekcjonerów, jak i w kręgach naukowych. To zmotywowało mnie do dalszej pracy nad pieniądzem Jagiellonów. Wśród dalekosiężnych planów mam opracowanie całościowe monet Władysława Jagiełły bitych w mennicy koronnej. W tym celu systematycznie gromadzę materiały oraz pozyskuję monety do badań.

Jako kolekcjoner poszukuję monet nie tylko do swoich zbiorów, ale też skupuję je w celach poznawczych i czasem z zamiarem późniejszej odsprzedaży. Dotychczas moje oferty można było znaleźć na znanym portalu aukcyjnym, gdzie działam pod nickiem Monetarius. Jakość moich usług została doceniona przez klientów, od których uzyskałem 100% pozytywnych komentarzy do transakcji, za co w tym miejscu pragnę podziękować.

Zaufało mi wielu kolekcjonerów , co zachęciło mnie do zbudowania własnej marki internetowego sklepu numizmatycznego MONETARIUS. W jego ofercie mogą Państwo znaleźć ciekawe monety z okresu panowania dynastii Jagiellonów i nie tylko. Staram się oferować monety w ładnym stanie zachowania. Gwarantuję ich oryginalność, rzetelny opis i ocenę stanu zachowania.

Jeśli wśród twoich zainteresowań jest właśnie ten obszar numizmatyki to w sklepie www.monetarius.pl z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Jeśli z jakiegoś powodu moja oferta nie zdobędzie Twojego uznania to być może zainteresują Cię artykuły na moim blogu.

Pozdrawiam Serdecznie i życzę przyjemnie spędzonych chwil na mojej stronie.

Sebastian Pawlikowski